Wykaz wykonanych usług:
  Pierwszy [ 1 ] 2 3 4 Następny Ostatni
Lp. Nazwa i adres zleceniodawcy
1 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o. Oddział w Katowicach, 40-084 Katowice, ul. Opolska 22
2 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., 45-011 Opole, ul. Młyńska 1
3 AD & RO Koszule Męskie s.c. 45-512 Opole, ul. Obr. Stalingradu 66
4 AGAN Zakład Wielobranżowy Teresa i Czesław Drab, 48-100 Głubczyce, ul. Chrobrego 16
5 Agencja M-J-O sp. z o.o. 45-071 Opole, ul. Armii Krajowej 7
6 AGENCJA Opolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Zakład Usług Mechanicznych i Transportowych w Kędzierzynie Koźlu
7 Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A. 45-018 Opole, Plac Wolności 4-5
8 Agencja Własności Rolnej Skarbu Państwa Oddział Terenowy w Opolu
9 Agencja Wydawnicza RUCH Przedsiębiorstwo Państwowe, Warszawa, ul. Srebrna 12
10 AGRO – PRESS S.A. 02-661 Warszawa, ul. Wita Stwosza 40
11 AGROMA Opolskie Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym P.P. w Opolu, Oddział w Głubczycach, 48-100 Głubczyce, ul. Kołłątaja 1
12 AGROMA Opolskie Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym P.P. w Opolu, Oddział w Nysie, 48-303 Nysa, ul. Nowowiejska 16
13 AGROMA Opolskie Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym P.P., 45-124 Opole, ul. Budowlanych 50
14 AGROMA Spółka z o.o., 45-124 Opole, ul. Budowlanych 50
15 AGROMET Fabryka Maszyn Rolniczych Przedsiębiorstwo Państwowe, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Gogolińska 12
16 AGROMET-PIONIER Fabryka Maszyn i Urządzeń Przedsiębiorstwo Państwowe, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Gogolińska 12
17 ALFA-MIX sp. z o.o. w Oleśnie
18 ALFA-MIX Jerzy Jonek, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe, Kocury, ul. Oleska 7, 42-780 Dobrodzień
19 ALGA sp. z o.o. ul. 5-go Stycznia 84, 64-330 Opalenica
20 ALGA sp. z o.o. ul. Piesza 3, 62-040 Puszczykowo
21 ALMA-TECH sp. z o.o. 58-160 Świebodzice, ul. Wałbrzyska 18
22 ALMA-TERM sp. z o.o. 58-160 Świebodzice, ul. Solna 4a/3
23 AMA Zakład Mięsny Przetwórstwo sp. z o.o. ul. Byczyńska, 46-310 Gorzów Śl.
24 AMJ Klimatyzacje sp. z o.o. 60-321 Poznań, ul. Bułgarska 72a
25 ANDRZEJ Przedsiębiorstwo Usług Technologicznych sp. z o.o. 47-120 Zawadzkie, ul. ks. Wajdy 1
26 ANIEMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Na Wyspie” , 45-087 Opole, ul. Powst. Śląskich 25 – depozyt Urzędu Marszałkowskiego
27 APC - Back Europ Polska Sp. z o.o., 45-005 Opole, ul. Budowlanych 4a
28 APC Spółka z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 4a
29 APC-METCHEM Spółka z o.o. ul. Oświęcimska 121, 45-641 Opole
30 APEXIM & AMIS POLSKA sp. z o.o. 40-584 Katowice, ul. Dworcowa 12
31 APEXIM Łódź Sp. z o.o., 93-232 Łódź. ul. Lodowa 101
32 APEXIM Mazowsze Sp. z o.o., Łódź. ul. Traugutta 25
33 APEXIM S.A. 02-699 Warszawa, ul. Kłobucka 25
34 APEXIM sp. z o.o. 01-029 Warszawa, ul. Dzielna 74/76
35 APEXIM-DOLNY ŚLĄSK sp. z o.o. 53-653 Wrocław, ul. Inowrocławska 21
36 APEXIM-MAŁOPOLSKA sp. z o.o. 31-421 Kraków, ul. Reduta 5
37 APEXIM-MAZOWSZE sp. z o.o. w Warszawie
38 APEXIM-PODLASIE sp. z o.o. 15-092 Białystok, ul. Sienkiewicza 1/1
39 APEXIM-POLESIE sp. z o.o. 20-469 Lublin, ul. Budowlana 28
40 APEXIM-POMORZE sp. z o.o. 70-562 Szczecin, Pl. Orła Białego 10
41 APEXIM-ŚLĄSK sp. z o.o. 40-833 Katowice, ul. Obroki 133
42 APEXIM-WIELKOPOLSKA sp. z o.o. 61-960 Poznań, ul. Bałtycka 6
43 APEXIM-WYBRZEŻE sp. z o.o. 80-462 Gdańsk, Al.. Jana Pawła II 20
44 APEXIM-WYBRZEŻE Sp. z o.o., 81-854 Sopot, Al. Niepodległości 677a
45 APTEKA NR 17-36 mgr Zofia Peret, 06-450 Glinojeck, ul. Płocka 12
46 APTEKA S.C. Peret Zofia Janina, Kolibabska Irena, 06-450 Glinojeck, ul. Targowa 6
47 APTEKA S.J. Zofia Peret i Irena Kolibabska, 06-450 Glinojeck, ul. Targowa 6
48 ARCH-BUD sp. z o.o. 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Zakładowa 11
49 ARCHI-KON Sp. z o.o., 48-315 Jasienica Dolna 118
50 ARDOM Przedsiębiorstwo Handlowe, 46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 19
  Pierwszy [ 1 ] 2 3 4 Następny Ostatni

  * Dokumentacja niekompletna
 ** Dokumentacja w stanie szczątkowym, daty skrajne niemożliwe do jednoznacznego ustalenia
*** Dokumentacja zniszczona przez powódź w 1997 roku

© 2001 - 2017    Archiwa Opolskie
Odwiedzono nas już 583460 razy