Województwo Śląskie 
  Pierwszy [ 1 ] 2 3 Następny Ostatni
Lp. Nazwa podmiotu Akta osobowe Akta płacowe
1 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., ul. Opolska 22, 40-084 Katowice 2005-2008 2005-2008
2 APEXIM & AMIS POLSKA Sp. z o.o., 40-584 Katowice, ul. Dworcowa 12 1997-2001 1997-2001*
3 APEXIM-ŚLĄSK Sp. z o.o., 40-833 Katowice, ul. Oborki 133 1993-2002 1994-2002*
4 Auto Color Service Andrzej Costazza, ul. Roosevelta 120a oraz ul. Łukasińskiego 30a, 41-800 Zabrze 1998-2006 brak
5 AXEON Sp. z o.o., ul. Portowa 28, 44-100 Gliwice 2009-2010 2009-2010
6 BatoRex Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o. j.g.u., 41-506 Chorzów 1988-1991 1988-1991
7 BatoRex Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o., 41-506 Chorzów, ul. Stalowa 1c 1992-2006 1992-2006
8 BESTAR S.A. Beskidzie Tartaki w Kętach, Tartak w Ustroniu, 43-450 Ustroń, ul. Kościelna 21 1996-2002 1996-2002
9 BESTAR S.A. w Kętach, Tartak w Istebnej, 43-470 Istebna 745 1996-1999 1996-1999
10 BESTAR S.A. w Kętach, Tartak w Ujsołach 1998-2000 1998-2000
11 BESTAR S.A. w Kętach, Tartak w Wiśle, 43-460 Wisła, ul. Ustrońska 18a 1996-2000 1996-2000
12 BESTAR S.A. w Kętach, Tartak w Żywcu, 34-300 Żywiec, al. Legionów 39 1997-2000 1997-2000
13 Bielska Fabryka Przemysłu Pasmanteryjnego Przedsiębiorstwo Państwowe w Bielsku Białej 1945-1974 brak
14 Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zaklad Przemysłu Drzewnego w Istebnej 1989-1995 1989-1995
15 Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zaklad Przemysłu Drzewnego w Ujsołach 1989-1990 1989-1990
16 Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zaklad Przemysłu Drzewnego w Ustroniu, 43-450 Ustroń, ul. Kościelna 21 1989-1995 1989-1995
17 Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zaklad Przemysłu Drzewnego w Wiśle 1989-1995 1989-1995
18 Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego w Kętach, Zaklad Przemysłu Drzewnego w Żywcu 1989-1996 1989-1996
19 Buczek Automotive Sp. z.o.o., ul. Nowopogońska 1, 41-200 Sosnowiec 2006-2008 2006
20 BUDOX Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Budownictwa Ogólnego w Bytomiu Oddział w Strzelcach Opolskich 1990-2001 1990-2001
21 CABIND POLAND Sp. z o.o., 34-300 Żywiec, Leśnianka 73 1999-2001 1999-2001
22 COLTECNICA Sp. z o.o., 40-048 Katowice, ul. Kościuszki 80 2001-2005 2001-2005
23 CONTI GROUP Sp. z o.o., ul. Chorzowska 44b, 44-100 Gliwice 2005-2008 brak
24 DSU Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Techniki Środowiska Sp. z o.o., 40-730 Katowice, ul. Panewnicka 25 brak **
25 EKO BESTAR Sp. z o.o., 43-450 Ustroń, ul. Kościelna 21 1998 1998
26 EKO-NUSS Sp. z o.o., 41-906 Bytom, ul. Celna 2 2002-2003 2002-2003
27 EKOFOR Sp. z o.o., 40-730 Katowice, ul. Panewnicka 25 brak 2000-2003
28 Ekspozytura Okręgowej Centrali Mięsnej w Opolu Centrala Mięsna w Raciborzu 1950-1952 brak
29 ELKOR-BYTOM Sp. z o.o., 41-922 Radzionków, ul. Zofii Nałkowskiej 51 1996-2001 1996-2001
30 EMCOR S.A./OVIEDO/HISZPANIA Przedstawicielstwo w Polsce, 40-048 Katowice, ul. Kościuszki 30 1991-2000 1991-2000
31 Europejskie Konsorcium Orzechowe - Poland Sp. z o.o., 41-906 Bytom, ul. Celna 2 2000-2002 2000-2002
32 Eurotor Sp. z o.o., 43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 4 2002-2007 2002-2007
33 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Dąbrowie Górniczej, 42-523 Łosień 1991-1992 1991-1992
34 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Gołonogu, ul. Stacyjna 18 1948-1956* brak
35 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Łosieniu 1976-1990 1980-1990
36 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Porębie, ul. Dworcowa 1 1965* brak
37 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Siemieszycach Wlk., ul. Sławkowska 304 1956* brak
38 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Siewierzu, Rynek 22 1972* brak
39 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Sławkowie, ul. Rynek 36 1970-1977* brak
40 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Wojkowicach Kościelnych zs. w Ujejscu, Ujejsce 2 1963-1976 brak
41 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Zagórzu 1952-1955* brak
42 Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ząbkowicach, 42-573 Łosień 1976-1977* brak
43 GrafPrint Dariusz Lipczyński, 41-200 Sosnowiec, ul. Lwowska 19b 2004-2012
44 GRE-BES Sp. z o.o. j.v., 43-450 Ustroń, ul. Kościelna 21 1991-1993 1991-1993
45 HORYZONT Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zabrzegu, 43-516 Zabrzeg, ul. Ks. Janoszka 20 1976-2001 1988-2001
46 KAMBEX Sp. z o.o., 42-200 Częstochowa, ul. Iwaszkiewicza 8 2000-2002 2000-2002
47 Katowickie Okręgowe Zakłady Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, Tuczarnia Dębowa 1957-1959 brak
48 Katowickie Okręgowe Zakłady Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, Tuczarnia w Rozwadzy 1957-1959 brak
49 Katowickie Okręgowe Zakłady Tuczu Przemysłowego w Bytomiu, Tuczarnia Zawada 1957-1959 brak
50 Katowickie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego P.P. Katowice, Zakład Przemysłu Drzewnego w Wiśle, 43-460 Wisła Obłaziec 703 1977-1988 1977-1988
  Pierwszy [ 1 ] 2 3 Następny Ostatni

  * Dokumentacja niekompletna
 ** Dokumentacja w stanie szczątkowym, daty skrajne niemożliwe do jednoznacznego ustalenia
*** Dokumentacja zniszczona przez powódź w 1997 roku

© 2001 - 2017    Archiwa Opolskie
Odwiedzono nas już 567777 razy