A A A     

Witamy
Archiwa Opolskie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Niemodlinie, zaprasza do korzystania z oferty naszych usług w zakresie archiwizacji, przechowywania oraz niszczenia dokumentacji.
 
Oferujemy wykonywanie archiwizacji wszystkich rodzajów akt, w tym także archiwizację akt kategorii A. Polecamy również usługi przechowywania dokumentacji w prowadzonej przez nas składnicy akt wraz z ich kompleksową obsługą i udostępnianiem. Oferujemy także usługi w zakresie niszczenia akt przy użyciu profesjonalnych, wysoko wydajnych urządzeń.
 
Spółka nasza jest wpisana do Wpis do Rejestru Przechowawców Akt Osobowych i Płacowych Województwa Opolskiego i posiada uprawnienia do przechowywania dokumentacji.
 
Zapewniamy wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług, dla tych celóww zatrudniamy kadrę trzydziestu wykwalifikowanych stałych pracowników, a także jako pierwsze archiwum w Polsce wdrożylimy system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015.
 
Z przyjemnością informujemy, że dotychczas wykonaliśmy prace archiwizacyjne i aktualnie przechowujemy w naszej składnicy akt, dokumentację ponad tysiąca jednostek z terenu całego kraju.
 
« Cofnij

Linki

Niemodlin

Opole

Archiwum państwowe

UNESCO Archives Portal

Ellis Island
© 2001 - 2018    Archiwa Opolskie
Odwiedzono nas już 657526 razy